Masaże

Masaże

CelluSTOP – Stop Cellulitowi

Masaż antycellulitowy to zespół energicznych ruchów, w których dominują ugniatania, uciskania oraz oklepywania. W efekcie dochodzi do intensywnego pobudzenia krążenia, usprawnienia przepływu limfy, a dzięki temu następuje zlikwidowanie obrzęków oraz poprawa elastyczności skóry. W celu uzyskania wyraźnych rezultatów, w zależności od stopnia zaawansowania cellulitu zaleca się wykonanie 6 – 12 zabiegów w serii.

Body Shaping – Stylizacja sylwetki

Celem masażu modelującego jest wspomaganie rzeźbienia sylwetki w najbardziej strategicznych dla kobiet obszarach ciała, czyli oddziaływanie na powłoki brzuszne i talię, pośladki, uda, biodra a także ramiona.

NoStres – NoTension

Brak stresu – Brak napięć - Masaż ten usuwa napięcia mięśniowe, a zarazem daje uczucie odprężenia fizycznego i psychicznego. Skutecznie redukuje bóle kręgosłupa. Techniki masażu przeplatają się z technikami masażu klasycznego jak i masażu tkanek głębokich. Masażysta działa z dużo większą siłą niż w przypadku innych masaży.

Healt and Harmony

Zdrowie i Harmonia – Masaż łączący techniki masażu klasycznego, masażu tkanek głębokich, masażu funkcyjnego i poprzecznego, które są dobierane indywidualnie w zależności od problemu pacjenta.

Fascial Manipulation

Manipulacja powięzi wg. Stecco - Metoda ta koncentruje się na powięzi mięśniowo-szkieletowej. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej manipulacji bądź mobilizacji danej strefy powięziowej, następuje przywrócenie ruchomości i w konsekwencji zmniejszenie bólu.

Classic – Klasyczny

Odpręża i poprawia wygląd skóry, wysmukla sylwetkę. To najpopularniejszy masaż, który w zależności od formy – intensywności może być traktowany jako leczniczy, relaksacyjny, pobudzający.

Pregnant – W ciąży

Masaż ten ma swoją określoną specyfikę oraz technikę dostosowaną do tego szczególnego okresu. Przeprowadzany jest w pozycjach wygodnych i bezpiecznych dla kobiet ciężarnych. Do masażu stosuje się środki poślizgowe (oleje, oliwki, kremy) bezpieczne i dozwolone dla kobiet w ciąży.